Skip links

Ми допоможемо Вашій дитині обрати професію свідомо. Кожен учасник табору пройде три повноцінних профорієнтаційних тестування і розширить свої знання про світ професій.

Профорієнтаційні тести

Критерії вибору ВНЗ

Цікаві екскурсії

Зустрічі з експертами

З якими сферами діяльності познайомиться ваша дитина?

Фармацевтична діяльність

Біотехнології

Дизайн (2D, 3D, VR, архітектура)

Інженерія

Маркетинг (Digital, SEO, SMM, Youtube)

Кіберпротезування

Медицина

Інформаційні технології (IT)

Підприємницька діяльність

Юриспруденція

Екологія

Журналістика

Готельна та ресторанна справи

Аграрна сфера

Кожен учасник напише три профорієнтаційні тести, а батьки отримають детальний звіт та індивідуальну консультацію профорієнтолога


Програма табору розписана по хвилинах 😉

ЗУСТРІЧІ З ПРОФЕСІОНАЛАМИ

Зустрічі з професіоналами рівня СЕО та топ-менеджерів, партнерами з міжнародних та українських компаній, власниками бізнесу, спеціалістами, вченими.

Вони розкажуть про свою роботу, підводні камені спеціальності, покажуть кейси з практики. Також, кожен матиме можливість поставити запитання та отримати відповідь.

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ТЕСТИ

Кожен підліток пройде три глибинних профорієнтаційних тестування, які розкривають навички дитини, здібності, цінності, поведінку в критичних ситуаціях, тощо.

Звіти тестувань надсилаються батькам в електронному вигляді. Кожен з батьків разом з дитиною отримає годинну консультацію психолога-профорієнтолога.

КАР'ЄРНИЙ КОУЧИНГ

Коучинг передбачає використання потужних інструментів, щоб допомогти дитині самостійно визначитися з професією та зробити свідомий вибір. Підлітки отримають алгоритм вибору ВНЗ та складуть персональний план розвитку.

З дітьми працюватиме висококваліфікований тренер програми з профорієнтації.

ВИВЧЕННЯ ПРОФЕСІй

Ми поділимося інформацію щодо розвитку різних сфер діяльності і професій сьогодення та майбутнього. Розкажемо про чинники, які впливають на ринок праці (чому з’являються професії, та чому зникають). Проаналізуємо ТОП професій в Україні, США, Канаді, Європі. Ця робота значно розширить розуміння дітей про світ професій.

Кожен підліток проведе глибинний аналіз обраних сфер діяльності, що дасть можливість свідомого вибору.

ЕКСКУРСІЇ В КОМПАНІЇ

Ми підготували цікаву екскурсію, яка допоможе дітям розширити свої знання про можливості в сфері 2D дизайну та IT. В цьому нам допоможе шведська компанія Beetroot.

Друга екскурсія, за бажанням групи, може бути на справжній знімальний майданчик, або ж на локацію лабораторії СІНЕВО, яка єдина в Україні обладнана надсучасними машинами в сфері лабораторних досліджень.

ВИПУСК

По завершенні зміни кожен учасник отримає сертифікат, звіт тестувань, спеціальний робочий зошит з яким він працював впродовж зміни. Нагадуємо, що на самомму початку програми кожен учасник отримає персональну годинну консультацію психолога-профорієнтолога.

Для батьків: зустріч з представником компанії, що займається освітою за кордоном в Євпопі, США, Азії, Канаді, Великобританії (для бажаючих).

Маєте питання?Потрібна консультація?Є пропозиції?
Напишiть нам!

Що отримає підліток

Глибинне профорієнтаційне тестування, яке аналізує навички, психотип, дає відповідь, які сфери діяльності підходять найкраще

 

Тестування японських корпорацій, яке аналізує адаптивність, стресостійкість, лідерські якості, вміння працювати в команді; та тестування розвитку кар’єри і стилю життя;

Кожен учень отримає робочий зошит із завданнями програми, які допоможуть йому проаналізувати обрані професії, а також розширити свої знання про світ професій.

Отримає Атлас професій майбутнього, аналітику на 2030 та 2050 рік;

Розширить свої знання щодо сфер діяльності та професій в них. Дізнається, що впливає на ринок праці, чого очікувати в майбутньому.

Зробить для себе вибір щодо подального навчання і дізнається, яким чином обирати навчальний заклад.

Що отримають батьки

Сертифікат для дитини, де зазначатимуться сфери діяльності та перелік професій за результатами тестування. Звіт в електронному форматі. Повний перелік професій майбутнього, аналітику щодо професій та сфер, які зазнають значного впливу роботизації та штучного інтелекту, зміни ринку праці до 2050 року. Робочий зошит з яким працював підліток (віддається дитині в останній день зміни).

Зустріч з психологом-профорієнтологом

Зустріч з психологом-профорієнтологом, яка проаналізує результати тестування. Ви матимете індивідуальну консультацію, впродовж якої зможете задати запитання стосовно Вашої дитини.

Зустріч з організатором освіти

Зустріч з організатором освіти за кордоном, яка дасть поради щодо вибору навчального закладу для дитини, розповість про всі цікаві та важливі ньюанси

Play

Наші єксперти

Професії-пенсіонери

У зв’язку з прискоренням науково-технічного прогресу професії починають з’являтися і зникати швидше. Протягом найближчих двадцяти років від третини до половини робочих місць в промислово-розвинених країнах будуть замінені роботами, комп’ютерними програмами та іншими автоматичними рішеннями.

Професії-пенсіонери на горизонті 2013-2030 років. Загалом їх близько 60.

Аналітик

Перекладач

Менеджер по кредитам

Банківський операціоніст

Інспектор ДПС

Турагент

ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО

На появу нових професій впливає глобалізація, екологізація, та автоматизація.
Нещодавно свій список професій майбутнього з’явився і в Україні. Ми вибрали кiлька спеціальностей, які можна опанувати вже зараз. За прогнозами, фахівці в цих галузях будуть потрібні вже до 2020 року.

Професії, які з’являться в Українi після 2020 рокiв. Загалом їх більше 200.

Ментор стартапів

Сіті-фермер

Біоетик

Медіаполіцейський

Урбаніст-еколог

Оператор крос-логістики

Фото табору SHAMROCK

Партнери

Lily's
NC
Strong as Steel
Originals
Bakeries
Pacific Coast
Забронювати місце

Ми допоможемо Вашій дитині обрати професію свідомо.

Забронювати